Oldalak

2012. november 3., szombat

Az iskolánk

A flammula tagjai a soproni Széchenyi István Gimnáziumba járnak. Sopron a hűség és a szabadság városa és Magyarországon Budapest után a legtöbb műemlékkel rendelkező város.


Sopron jelképe, a Tűztorony



 A gimnázium Gróf Széchenyi Istvánról, a Legnagyobb Magyarról kapta a nevét 1922-ben. A iskolát 1850-ben reáltanodaként nyitották meg, majd később főreál iskola lett belőle. 1964-ig fiúiskola volt, majd lányok is látogathatták.
 Ma már nem csak reál, hanem humán képzés is van az iskolában, és a gimnázium hat- és négyosztályos.





A csapat

A flammulának két tagja van: Benita és Gréta.

Benita 14 éves, van egy nővére és egy kutyája. Szereti az állatokat, a műszaki kütyüket és a hobbija a festés.

Gréta 13 éves, van egy nővére, és bár szereti az állatokat, nincsen háziállata. Szeret olvasni, rajzolni és zenét hallgatni.

index.html

Üdvözlünk a honlapunkon!
A csapatunk neve flammula, ami latinul lángot jelent.
Reméljük, tetszeni fog az oldal!
                                   
                                        A szerkesztők :)